Odpocznij w cichym i spokojnym otoczeniu
Zrelaksuj się pośród lasów
Jeśli poszukujesz atrakcyjnego miejsca noclegowego w okolicach Zgorzelca, znajdujesz się we właściwym miejscu.
Dłużyna Dolna to cicha i spokojna okolica, która gwarantuje przyjemny wypoczynek na łonie natury. Z jednej strony – położenie blisko lasów
i z dala od zgiełku aglomeracji. Z drugiej – dogodne połączenie komunikacyjne z najważniejszymi regionami Dolnego Śląska.
Wysoki standard = atrakcyjne ceny
Nie uznajemy kompromisów między jakością a kosztami. Dlatego oddajemy do dyspozycji gości pokoje w wysokim standardzie w atrakcyjnych cenach. Dostosowane do nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań, spełnią wymagania każdego gościa.
Oferujemy pokoje 2-, 3,- 4- i 5-osobowe – wszystkie wyposażone w niezbędne udogodnienia. Czajnik, telewizor, żelazko, dostęp do bezpłatnego internetu Wi-Fi – na to możesz liczyć, bez konieczności dodatkowych opłat. Cena 45zł/1os.

Ponadto posiadamy do dyspozycji nowoczesną kuchnię, gdzie alternatywą jest możliwość zamówienia śniadania 15zł/1os.

Kompleksowe usługi

Oferowane przez nas miejsca noclegowe to świetna propozycja dla osób, które decydują się na organizację przyjęcia okolicznościowego w Domu Weselnym MIŁOŚĆ. Możliwość ulokowania gości weselnych w tym samym obiekcie, to wygoda.
Na wszystkich naszych gości czeka przestronny parking, na którym można bezpiecznie pozostawić swój samochód. Dodatkową atrakcją jest możliwość skorzystania z altanki oraz rozpalenia grilla.
    Zdjęcie:01.jpg Zdjęcie:02.jpg Zdjęcie:10.jpg Zdjęcie:3.jpg Zdjęcie:4.jpg Zdjęcie:5.jpg Zdjęcie:6.jpg Zdjęcie:7.jpg Zdjęcie:8.jpg Zdjęcie:9.jpg
|
|
|
|
|